• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni arabam hayırlısı olsun bakalım :)
Hayirli olsun kullqnici deneyimlerini paylasirsan ileride qlmak isteyenlere yardimci olursun benim gibiBiggrin

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Hayırlı olsun marea ne ara gitti ?
[Resim: premium_127619636.jpg]
hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...
Baba parası değil banka kredisi--->Marea Weekend ELX
@eunal valla banada bir sürü kişi laf etti ben gözümü karartıp aldım. genel olarak memnunum fakat mareanın motor performansını ve konforunu aramıyor değilim. gerçi sizin düşündüğünüz emergand daha konforludur benimkinden ona hiç binmedim

Lenovo Vibe P1 cihazımdan gönderildi
Marea Türkiye
@aslanbey sağolun teşekkürler. valla araba işte bir yerden bir yere götürüyor işte sizi Smile bi kaç parçaya ihtiyacım oldu onlarıda netten buldum sıkıntı yok şimdilik

Marea Türkiye
@DESPE85 ve @diskaro teşekkürler sağolun arkadaşlar.
yasin mareayı 2015 ekimde sattım ya 5-6 ay oldu Smile

Marea Türkiye
Hayırlı olsun 2 ay oldu galiba Biggrin güle güle kullan abi Biggrin

şitt @redd yönetici paneline bi girsene abi bişey denicez Biggrin
[Resim: 6qBVm9.jpg]
------------------------------------------------
Daha Hızlı Yanıtlama için alıntı yapınız;
Bizi izlemeye devam edin;
İyi Forumlar,
Cün çan çon = Ban ban ban Biggrin
@mrtozler

Şaka bi yana Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin Muhammet.
stobun orayı kapkara filmle kaplarsan daha yakısıklı durrur bence orda bişey yoksa Smile
(16.04.2016, Saat:07:29)WeekendMurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: stobun orayı kapkara filmle kaplarsan daha yakısıklı durrur bence orda bişey yoksa Smile
yok ben sevmiyom öyle zaten sinyal var orda teşekkürler tavsiyen için

Marea Türkiye
@redd teşekkürler amin cümlemizi Cenabı Allah kazadan beladan korusun.

Bu arada çinliye diye niye dışlıyor beni elinizde kullandığınız telefon bilgisayarlar sanki Amerika'daki üretiliyor Smile @mrtozler
size inat arabanın arkasına madem in chine yazdıracam Biggrin

Marea Türkiye
(14.04.2016, Saat:17:43)eunal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun bende Emgrand düşünüyorum ama şimdi 40 kişi çamur atar arabadan soğurum diye cesaret edip alamıyorum.

Aracı çok çok uygun bi fiyata almayacaksanız tavsiye etmiyorum.
(21.04.2016, Saat:08:35)Yavuz_37 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14.04.2016, Saat:17:43)eunal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun bende Emgrand düşünüyorum ama şimdi 40 kişi çamur atar arabadan soğurum diye cesaret edip alamıyorum.

Neden tavsiye etmediğinizi öğrenebilirmiyim
@muhammetcun abi hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin uzun zamandır uğrayamıyordum bende buralara Smile umarım memnun kalırsın
Bütün kurallara uyarsanız, bütün eğlenceyi kaçırırsınız
[Resim: 6rDZzE.png]
(21.04.2016, Saat:17:56)onrkrmtc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @muhammetcun abi hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin uzun zamandır uğrayamıyordum bende buralara Smile umarım memnun kalırsın
eyvallah sağol kardeşim Allah razı olsun. gel arada unutturma kendini

Marea Türkiye
(21.04.2016, Saat:17:56)onrkrmtc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @muhammetcun abi hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin uzun zamandır uğrayamıyordum bende buralara Smile umarım memnun kalırsın

karşılıklı bende uğramıyorum Biggrin
İyi Forumlar,
Arada oluyo öyle abi unutmayın siz yinede @muhammetcun Smile
Uğramasakta gönlümüz burda dimi @MrtOzler Biggrin
Bütün kurallara uyarsanız, bütün eğlenceyi kaçırırsınız
[Resim: 6rDZzE.png]
(21.04.2016, Saat:20:20)onrkrmtc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arada oluyo öyle abi unutmayın siz yinede @muhammetcun Smile

Aynen [emoji57]
İyi Forumlar,
(21.04.2016, Saat:20:20)onrkrmtc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arada oluyo öyle abi unutmayın siz yinede @muhammetcun Smile
aynen kardeşim Smile

Marea Türkiye
(21.04.2016, Saat:17:40)eunal Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam şimdi bu araca 20.000 TL isteyende var 35.000 TL isteyende var. Şimdi bu araç ne olursa olsun 30.000 TL verilecek araç kesinlikle değil. Polis memuru bi arkadaşım aldı en full modelini daha 40.000km de falandı. Ben ilk geldiğinde mercedes sandım sonra baktım gelly. Aracı baya kullandım. Özellik olarak çok dolu lakin kalitesiz. Araç sahibide özellikle motor performansından yakındı. Benim arkadaş baya kelepir bi fiyata aldı. Yanlış hatırlamıyorsam 17.000 TL ye aldı geçen sene. Adam 26.000 falan istemiş pazarlıkla düşmüş hatta bu ne biçim pazarlık diye baya muhabbeti dönmüştü. Yani sizde 18-20 bin bandında bi fiyata alacaksanız ne ala.
(22.04.2016, Saat:08:47)Yavuz_37 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21.04.2016, Saat:17:40)eunal Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam şimdi bu araca 20.000 TL isteyende var 35.000 TL isteyende var. Şimdi bu araç ne olursa olsun 30.000 TL verilecek araç kesinlikle değil. Polis memuru bi arkadaşım aldı en full modelini daha 40.000km de falandı. Ben ilk geldiğinde mercedes sandım sonra baktım gelly. Aracı baya kullandım. Özellik olarak çok dolu lakin kalitesiz. Araç sahibide özellikle motor performansından yakındı. Benim arkadaş baya kelepir bi fiyata aldı. Yanlış hatırlamıyorsam 17.000 TL ye aldı geçen sene. Adam 26.000 falan istemiş pazarlıkla düşmüş hatta bu ne biçim pazarlık diye baya muhabbeti dönmüştü. Yani sizde 18-20 bin bandında bi fiyata alacaksanız ne ala.

Teşekkürler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilgilendirme Yeni temamız hakkındaki düşünceleriniz? muhammetcun 0 10 9 saat önce
Son Yorum: muhammetcun
  Yeni aldığım marea sorunları hakkında max_payne 27 19,401 16.04.2019, Saat:18:08
Son Yorum: max_payne
  Bilgilendirme Sofrada benimde tuzum olsun diyorsanız .. ReDD 19 66,908 02.11.2017, Saat:10:17
Son Yorum: ReDD
  Yardım yeni marea selcukank 3 3,920 13.07.2017, Saat:09:57
Son Yorum: selcukank
  Yardım SLM LAR GRUBA YENİ KATILDIM MAREA 2.0 HLX ALICAM BUGUN YARDIMA İHTİYACIM VAR alper43 4 5,023 09.06.2017, Saat:21:14
Son Yorum: veyis

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi