• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rica
Selamun aleykum öncelikle arabamı alıp bu aileyle girdiğim için kendimi şanslı hissediyorum itiraf etmek gerekirse kuş serisinden sonra bu arabayı (2001 elx) alırken çok korkmuştum hele ki çevremdeki herkesin uzak dur demesine rağmen hiç pişman olmadım. Mareaturkiye ailesi sayesinde de her gün daha iyi tanıyorum arabamı ama arkadaşlardan bir ricam olacak ben 6 aydan beri burdayım burada 3 4 seneden beri olan arkadaşlar var ve çok güzel projeler paylaşmışlar ama fotolar zaman aşımına uğramış bu fotolari bi guncellesek. Şimdiden minnettar olurum. Herkese teşekkürler. Allah a emanet olun...
(31.10.2017, Saat:20:49)ufuk35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamun aleykum öncelikle arabamı alıp bu aileyle girdiğim için kendimi şanslı hissediyorum itiraf etmek gerekirse kuş serisinden sonra bu arabayı (2001 elx) alırken çok korkmuştum hele ki çevremdeki herkesin uzak dur demesine rağmen hiç pişman olmadım. Mareaturkiye ailesi sayesinde de her gün daha iyi tanıyorum arabamı ama arkadaşlardan bir ricam olacak ben 6 aydan beri burdayım burada 3 4 seneden beri olan arkadaşlar var ve çok güzel projeler paylaşmışlar ama fotolar zaman aşımına uğramış bu fotolari bi guncellesek. Şimdiden minnettar olurum. Herkese teşekkürler. Allah a emanet olun...

Aleyküm selam hocam

Kul serisi ile kıyaslanacak bir araba değil ha millet doğan al marea alma diyor ama anlamadığımız işe dahi yorum yapmak kanımızda var.

Grubumuz 3 yaşında gerçekten mareacılara bulunmaz bir yer çok faydalı.

Resimler için bişey diyemiyecem hızlıresim den yüklüyorum ben genelde duruyor ama sık sık kontrol etmek de lazım.
2005 MAREA EXCLUSİVE
haklısın veyis ustam milleti dinlesek arabaya binemicez iyiki almışım. resimler değinirsek büyük projelerde gözüm yok ama ufak tefek işler içinde sanayiye düşmek istemem.saolsunlar buradan öğrendiğim şeylerle bir çok işimi gördüm.Allah herkezden razı olsun
(31.10.2017, Saat:20:49)ufuk35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamun aleykum  öncelikle  arabamı alıp bu aileyle girdiğim için kendimi şanslı hissediyorum itiraf etmek gerekirse kuş serisinden sonra bu arabayı (2001 elx) alırken çok korkmuştum hele ki çevremdeki herkesin uzak dur demesine rağmen hiç pişman olmadım. Mareaturkiye ailesi sayesinde de her gün daha iyi tanıyorum arabamı ama arkadaşlardan bir ricam olacak ben 6 aydan beri burdayım burada 3 4 seneden beri olan arkadaşlar var ve çok güzel projeler paylaşmışlar ama fotolar zaman aşımına uğramış bu fotolari bi guncellesek. Şimdiden minnettar olurum. Herkese teşekkürler. Allah a emanet olun...
Sayfa yöneticileri ve burada üye arkadaşlara çok teşekkür ederim emeği geçenlerden Allah razı olsun bende bildiklerimi paylaştım bilmediklerimi öğrendim ama gurup olarak kalendar insanlardan kurulu bir grup hayırlı günler dilerim.
Kardeşim aramıza hoşgeldin.
inşallah aracına ağız tadıyla binersin.
Önemli bir konuya değinmişsin çalışmayan link yada görsel olduğunda adminlere bir mesaj geçersek ilgilenirler
forumda güncelliğini korur..

(31.10.2017, Saat:20:49)ufuk35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamun aleykum  öncelikle  arabamı alıp bu aileyle girdiğim için kendimi şanslı hissediyorum itiraf etmek gerekirse kuş serisinden sonra bu arabayı (2001 elx) alırken çok korkmuştum hele ki çevremdeki herkesin uzak dur demesine rağmen hiç pişman olmadım. Mareaturkiye ailesi sayesinde de her gün daha iyi tanıyorum arabamı ama arkadaşlardan bir ricam olacak ben 6 aydan beri burdayım burada 3 4 seneden beri olan arkadaşlar var ve çok güzel projeler paylaşmışlar ama fotolar zaman aşımına uğramış bu fotolari bi guncellesek. Şimdiden minnettar olurum. Herkese teşekkürler. Allah a emanet olun...
imza atmaya değecek bir şeyim olmadı parmak bassam olmaz mı?
(02.11.2017, Saat:09:12)halojen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim aramıza hoşgeldin.
inşallah aracına ağız tadıyla binersin.
Önemli bir konuya değinmişsin çalışmayan link yada görsel olduğunda adminlere bir mesaj geçersek ilgilenirler
forumda güncelliğini korur..

Kimleri görüyoruz
[Resim: 6qBVm9.jpg]
------------------------------------------------
Daha Hızlı Yanıtlama için alıntı yapınız;
Bizi izlemeye devam edin;
İyi Forumlar,

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi