• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgililer gününüz kutlu olsun
Marea Türkiye ailesi sevgililer gününüzde fiat'ınıza hediye almayı ihmal etmeyin :gathering:
[Resim: pREPZr.jpg]
Canım Maream Smile onun hediyelerini dün verdim ben bi güzelde banyo yaptırdım şımardı zaten kereta Smile
[Resim: 6qBVm9.jpg]
------------------------------------------------
Daha Hızlı Yanıtlama için alıntı yapınız;
Bizi izlemeye devam edin;
İyi Forumlar,
Hocam Sevgilim Serviste şuan biliyorsun ya ondan uzak kutlamak çok zor :(( Karım yanımda ona accayip bir süpriz hazırladım dayak yemesek bari Smile
Alıntıdır Smile

[Resim: 4L00Yp.jpg]
(14.02.2015, Saat:09:08)ChipSet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Sevgilim Serviste şuan biliyorsun ya ondan uzak kutlamak çok zor :(( Karım yanımda ona accayip bir süpriz hazırladım dayak yemesek bari Smile

Bi cila alıp yanına gitsen fena olmazdı @chipset Smile
İyi Forumlar,
@Chipset,@MrtOzler düşünün birde bende 3 tane var 2 araç bir hatun ben battım ya dünde verdik 800 tl bravoya conta aldım Çağdaş araba kokusu verdi onuda Alfaya taktık tamam hatunada çiçek yolladık
maaşı bırakmışız dün ya Smile
@yahya bende durum farklı değil 3 tane 2 araç bi hatun Smile Battı balık yan gider para tuzakları bunlar Smile
İyi Forumlar,
Ben Dün Kinder Süpriz yumurta aldım içine dikkatlice açtım oyuncağı çıkarttım yerine yüzük koydum plastiği kapattım çikolatayı da ısıtıp yapıştırdım. Kinder paketini de dikkatlice yapıştırdım presli gibi zaten o sarmal değil 2 parça... Şimdi kalksın diye bekliyorum hanımı. Kalkınca kahvaltıdan sonra sevgililer günü hediyesi diye bunu aldım diyip vereceğim Smile
@Chipset yeni evli olduğun nasılda belli romantik mareacı Smile
@MrtOzler evli değilsen birkaç gün önceden kavga edip bugünü küs geçirseydin Smile
(14.02.2015, Saat:09:24)ChipSet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Dün Kinder Süpriz yumurta aldım içine dikkatlice açtım oyuncağı çıkarttım yerine yüzük koydum plastiği kapattım çikolatayı da ısıtıp yapıştırdım. Kinder paketini de dikkatlice yapıştırdım presli gibi zaten o sarmal değil 2 parça... Şimdi kalksın diye bekliyorum hanımı. Kalkınca kahvaltıdan sonra sevgililer günü hediyesi diye bunu aldım diyip vereceğim Smile

Ön biraz laf yicen bunu mu aldın diye sonra karşılığı görürsün inşallah hanımları mutlu etmek zor :(
@chipset

@yahya olmuyor olmuyor napsam olmuyor Biggrin
İyi Forumlar,
@MrtOzler hatunları mutlu etmek diye kavram yoktur geçici olarak hoşnut etmek vardır bir hediye ile uzun zaman mutlu olan kadın modeli henüz yok upgrade versiyonu çıkmasını umutla bekliyoruz Smile
@MrtOzler,@ChipSet odeğilde bizden başka kimse yok sabahın köründe klavye başında Smile
@yahya %100 den de fazla katılıyorum umut fakirin ekmeği beklicez Smile
içimden geçeni yazmışın Smile
İyi Forumlar,
Benim Şubeler aradı arıza varmış ondan kalktım direk... Eee bilgisayarı açınca elim otomatik mareaturkiye.com yazıyor. Smile Sahi la Şube çokmüştü 1 dk ona bi bakayım Smile
@chipset sistemcilik ah ah gecesi gündüzü yok :(
İyi Forumlar,
@ChipSet kendi düzelirse diye bekle olmadı müdehale edersin Smile
O değilde bakın nedicem benim sensör bozulmuş ya takılı kaldı ses geriye takınca marea hariç hangi modellerin sensörü uyar fabrika çıkışlı

@chipset @yahya
İyi Forumlar,
@MrtOzler genelde onların hepsi üniversaldir soket olarak ama marea şekil olsun diye yapısıyla oynadıysa o ayrı Smile
@yahya işin yoksa sanayide dolan şimdi peh Biggrin
İyi Forumlar,
@MrtOzler sanayi çok öenmli orda kanka edinmelisin herdaldan ama elektrikçi mekanikçi lastikçi hepsinden lazım bizim arabalara ben satıcam zaten iyşce sinir etti beni Smile
@yahya kanka çok dolu benim kanka fiatın eski servisinden adam bakıyor bişeye gerek yoksa sen bunu 3 4 ay daha kullan yada şu km daha kullan gel boş masraf yapma diyebilecek kadar iyi biri onunda marea var ve 10 arabadan 9 u marea geliyor ona Biggrin
İyi Forumlar,
(14.02.2015, Saat:10:11)MrtOzler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @yahya kanka çok dolu benim kanka fiatın eski servisinden adam bakıyor bişeye gerek yoksa sen bunu 3 4 ay daha kullan yada şu km daha kullan gel boş masraf yapma diyebilecek kadar iyi biri onunda marea var ve 10 arabadan 9 u marea geliyor ona Biggrin

Ustana arada git yemek tatlı ısmarla butarz adamların kıymetini bilelim arkadaşlar
USTAMIZA SAHİP ÇIKALIM Smile
Beyler ben evli olduğum için sevgililer gününü kutlamıyorum. Sağolsun eşim hiç böyle şeylere takılmaz. O konuda şanslıyım biraz (((:
@yavuz_37 abi sen valla kebab 500-1500 arası harcama yapacağına marea ya neler yapılır Smile
İyi Forumlar,
@Yavuz_37 Kardeşim eminmisin takılmadığına bende 5 senelik evliyim ama yiyorsa alma 1 ay onun muhabbeti döner heryerde Smile
@MrtOzler @yahya

Arkadaşlar gerçekten benim hanım böyle şeyleri umursamaz. Doğum gününde bi pasta tamam. Diğer günlerde de öyle. Sevgililer günün kutlu olsun demek yeterli yani. Bu arada ben bütün yatırımımı artık oğluma yapıyorum. Junior yavuz yakında sahalarda inşallah (((:
@Yavuz_37 çocukmu geliyor yoksa olanamı yatırım valla ona bakarsan benimde öyle tek varisim o benim
@Yavuz_37 Ama hatunu es geçersek sonraki günler aylar yıllar hep taş olarak döner Smile
@yahya hocam yok oğlan yolda yakında gelecek inşallah da çok masraflı işler (((:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilgilendirme Sofrada benimde tuzum olsun diyorsanız .. ReDD 19 66,901 02.11.2017, Saat:10:17
Son Yorum: ReDD
  Tüm marea severlerin yeni yılı hayırlı olsun muhammetcun 7 10,136 02.01.2017, Saat:09:36
Son Yorum: ReDD
  Yeni arabam hayırlısı olsun bakalım :) muhammetcun 50 53,799 22.04.2016, Saat:18:02
Son Yorum: eunal
  Kurban Bayramınız Mübarek Olsun onrkrmtc 9 10,258 25.09.2015, Saat:22:10
Son Yorum: Yavuz_37
  Doğum günün kutlu olsun Mehmet yahya 9 10,139 03.07.2015, Saat:11:55
Son Yorum: ChipSet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi